Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Hakkımızda

Gemlik Tasarım 2011 Yılında Bursa'nın Gemlik ilçesinde Gemlik ve Bursa da hizmet vermekte olan firma ve kuruluşlara web yazılım sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Her geçen gün  yenilenen teknoloji ve sistemleri takip ederek kendisini ve alt yapısını daima güncel tutmayı ilke edinmiştir.

Yapmakta olduğumuz işin müşterilerimize daha olumlu sonuçlar verebilmesi için kendimizi grafik ve açık hava reklamcılığı sektörüne dahil ederek, müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve tam olarak teslim etmeye başlamış bulunmaktayız.

Gemlik Tasarım olarak 2021 yılı içerisinde farklı dallarda hizmet verdiğimiz kollarımızı tek isim altına alarak Gemlik Grup projesi olarak devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda alışveriş yapan insan. Verdiğimiz her hizmet ve ürettiğimiz her ürünle yaşadığımız topluma kalıcı estetik değerler katmak ve marka deneyiminin yaşandığı mekanlar ve ürünler yaratmak misyonumuzdur.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek katma değeri sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur.

referans

Referanslarımız

Çalışmakta olduğumuz bazı firmalar